Księga gości


Twoje imię:
Twój adres email:
Twoja strona:
Twoja wiadomość:

<- Powrót  1  2  3 Dalej -> 
Nazwa:żmudzik
Strona:-
Czas:17.05.2009, o 06:00 (UTC)
Wiadomość:no wiem

Nazwa:marlena
Strona:-
Czas:16.05.2009, o 19:30 (UTC)
Wiadomość:nie ważne że były spalone ale że był gol

Nazwa:żmudzik
Strona:-
Czas:16.05.2009, o 18:27 (UTC)
Wiadomość:tylko żec ja strzeliłem tom bramkę z dwóch spalonych hahahaha starzyko na 2 metrowym a ja na metrowym

Nazwa:Krawiec
Strona:-
Czas:16.05.2009, o 17:57 (UTC)
Wiadomość:W meczu z łazami Starzyk nie chciał podać do żmudzika ;p

Nazwa:-
Strona:-
Czas:04.04.2009, o 22:03 (UTC)
Wiadomość:

Nazwa:ha
Strona:-
Czas:15.01.2009, o 15:27 (UTC)
Wiadomość:Dziekuje xD

Nazwa:-
Strona:-
Czas:13.01.2009, o 16:36 (UTC)
Wiadomość:
wybaczam

Nazwa:Dudi
Strona:-
Czas:09.01.2009, o 18:21 (UTC)
Wiadomość:Nie no żartowałem Damian xD

Nazwa:Dudi
Strona:-
Czas:05.01.2009, o 19:49 (UTC)
Wiadomość:No widizsz Damian tak to jest jak sie na golasa chodzi w zime xD

Nazwa:cwaniakng
Strona:-
Czas:05.01.2009, o 07:33 (UTC)
Wiadomość:ja niestety do szkoly ide dopiero za tydzien w poniedzialek bo chory /przeziebilem sie

Ważne.!
 
Trening w Poniedziałek o godzinie 10 na boisku szkolnym przy ZSO14.
Badania w Poniedziałek o godzinie 15.
Godzina
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (2 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja