|
|
 |
| Nazwa: | żmudzik | | Strona: | - | | Czas: | 17.05.2009, o 06:00 (UTC) | | Wiadomość: | no wiem 
|
| Nazwa: | marlena | | Strona: | - | | Czas: | 16.05.2009, o 19:30 (UTC) | | Wiadomość: | nie ważne że były spalone ale że był gol  |
| Nazwa: | żmudzik | | Strona: | - | | Czas: | 16.05.2009, o 18:27 (UTC) | | Wiadomość: | tylko żec ja strzeliłem tom bramkę z dwóch spalonych hahahaha starzyko na 2 metrowym a ja na metrowym  |
| Nazwa: | Krawiec | | Strona: | - | | Czas: | 16.05.2009, o 17:57 (UTC) | | Wiadomość: | W meczu z łazami Starzyk nie chciał podać do żmudzika ;p |
| Nazwa: | - | | Strona: | - | | Czas: | 04.04.2009, o 22:03 (UTC) | | Wiadomość: | |
| Nazwa: | ha | | Strona: | - | | Czas: | 15.01.2009, o 15:27 (UTC) | | Wiadomość: | Dziekuje xD |
| Nazwa: | - | | Strona: | - | | Czas: | 13.01.2009, o 16:36 (UTC) | | Wiadomość: | 
wybaczam |
| Nazwa: | Dudi | | Strona: | - | | Czas: | 09.01.2009, o 18:21 (UTC) | | Wiadomość: | Nie no żartowałem Damian xD  |
| Nazwa: | Dudi | | Strona: | - | | Czas: | 05.01.2009, o 19:49 (UTC) | | Wiadomość: | No widizsz Damian tak to jest jak sie na golasa chodzi w zime xD
 |
| Nazwa: | cwaniakng | | Strona: | - | | Czas: | 05.01.2009, o 07:33 (UTC) | | Wiadomość: | ja niestety do szkoly ide dopiero za tydzien w poniedzialek bo chory /przeziebilem sie  |
|
|
 |
|
|
|
Trening w Poniedziałek o godzinie 10 na boisku szkolnym przy ZSO14.
Badania w Poniedziałek o godzinie 15. |
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|