|
|
 |
| Nazwa: | żmudzik | | Strona: | - | | Czas: | 31.12.2008, o 17:04 (UTC) | | Wiadomość: | no i 1 miejsce w tyrnieju na chali , niestety mnie nie było bo byłem chory.  |
| Nazwa: | . | | Strona: | - | | Czas: | 24.12.2008, o 09:02 (UTC) | | Wiadomość: | Ile bramek strzeliliśmy
Ile punktów zdobyliśmy
Ile nerwów straciliśmy
Ile wpadek złapaliśmy
Ile razy byliśmy w szoku..?
Tyle szczęścia w Nowym Roku !!
|
| Nazwa: | Dzierzba  | | E-Mail: | kamol2 interia.pl | | Strona: | http://www.zaglebie95.pl.tl | | Czas: | 18.12.2008, o 17:49 (UTC) | | Wiadomość: | Elo elo Pozdro all Missio kiedy będą te nowe focie i waga wzrost itd bo mój wzrost to 168 a waga 54 kg :d  |
| Użytkownik: |  zaglebie95 Offline | | Czas: | 18.12.2008, o 14:58 (UTC) | | Wiadomość: | Witam można się już wpisywać zapraszam.!
|
| Użytkownik: |  dorsi Offline | | Czas: | 17.12.2008, o 15:55 (UTC) | | Wiadomość: | Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko
okres radości, ale również zadumy
nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka.
Tak wiec duzo optymizmu i wiary
w pogodne jutro życzy...
Dorsi
|
|
|
 |
|
|
|
Trening w Poniedziałek o godzinie 10 na boisku szkolnym przy ZSO14.
Badania w Poniedziałek o godzinie 15. |
|
|
|
|
 |
|
| |
|
|